PRODUCENT OPAKOWAŃ PIANKI POLIETYLENOWEJ

CIĘCIE PIANKI POLIETYLENOWEJ

Pianka polietylenowa to rozwiązanie, które cenimy za ogromną uniwersalność i powszechność. To zabezpieczenie zarówno ekonomiczne, jak i ekologiczne. Możliwe do dostosowania do indywidualnych potrzeb w przemyśle czy w handlu. Cięcie pianki polietylenowej pozwala nadać jej dowolny kształt. Taki, który uchroni delikatne urządzenia czy ukrytą w przesyłce rzecz. To świetny sposób na wypełnienie wszelkich opakowań. Elementy ochronne wykonane z takiej pianki gwarantują odpowiednią ochronę, a także są bardzo lekkie. Idealne w przemyśle, handlu jak i w indywidualnych projektach. Wycinanie w piankach pozwala otrzymać formę, która jest wytrzymała, precyzyjna i bardzo estetyczna.

Dlatego pianka polietylenowa idealnie wypełnia skrzynie, pudełka, walizki i opakowania. Dzięki takiemu wypełnieniu możliwe jest bezpieczne transportowanie i przechowywanie przedmiotów. Bez ryzyka uszkodzenia i w formie, która jest bardzo estetyczna.

Cięcie pianki polietylenowej

FREZOWANIE PIANKI

Frezowanie pianki

Frezowanie pianki pozwala na bardzo dokładne i estetyczne wykonanie elementu, które pozwala na dostosowanie kształtu ochrony do zabezpieczanego w ten sposób przedmiotu. Wykorzystując nowoczesne metody i rozwiązania technologiczne, tworzymy wierne odwzorowanie indywidualnych kształtów, separatorów i wypełnień. To najlepsza ochrona, która gwarantuje odpowiednią wytrzymałość, a nie obciąża dodatkowo opakowania czy walizki.

Lekka, trwała i oferująca multum zastosowań – frezowanie w piankach ma wiele zalet. Dzięki możliwościom, które dają nam profesjonalne narzędzia do jej obróbki, frezowanie pianki czy jej cięcie, pozwala nam dostosować kształt do bardzo szczegółowych wytycznych. W ten sposób możliwa jest bardzo dokładna ochrona oraz estetyczne zaprezentowanie przedmiotów ukrytych we wnętrzu skrzynki. Pianka polietylenowa to zabezpieczenie pewne i tanie, dlatego tak chętnie wykorzystywane w przemyśle.

PianFol – to tutaj zajmujemy się frezowaniem i wycinaniem pianki. Tworzymy specjalistyczne dystanse piankowe, wkładki zabezpieczające, separatory i profile. Według szczegółowych projektów i indywidualnych potrzeb. Formy wytrzymałe i gwarantujące pełną ochronę.

PianFol Sp. z o.o.
Czermin 306
39-304 Czermin

biuro@pianfol.pl
tel.: 17 250 62 60

NIP: 8172180943
REGON: 365358180