Cięcie pianki polietylenowej

Cięcie pianki - gotowy produkt
Pianka polietylenowa to rozwiązanie, które cenimy za ogromną uniwersalność i powszechność. To zabezpieczenie zarówno ekonomiczne, jak i ekologiczne. Możliwe do dostosowania do indywidualnych potrzeb w przemyśle czy w handlu. Cięcie pianki polietylenowej pozwala nadać jej dowolny kształt. Taki, który uchroni delikatne urządzenia czy ukrytą w przesyłce rzecz. To świetny sposób na wypełnienie wszelkich opakowań. Elementy ochronne wykonane z frezowanej pianki gwarantują zarówno odpowiednią ochronę, jak i są bardzo lekkie. Idealne w przemyśle, handlu czy wykorzystywane w bardzo indywidualnych projektach. Wycinanie w piankach pozwala otrzymać formę, która jest wytrzymała, precyzyjna, ale i bardzo estetyczna.

Dlatego pianka polietylenowa idealnie wypełnia skrzynie, pudełka, walizki i opakowania. Dzięki takiemu wypełnieniu możliwe jest bezpieczne transportowanie i przechowywanie przedmiotów. Bez ryzyka uszkodzenia i w formie, która jest bardzo estetyczna.

Frezowanie pianki

Frezowanie pianki - gotowy produkt
Zarówno cięcie pianki polietylenowej, jak i frezowanie pianki pozwala na bardzo dokładne i estetyczne dostosowanie kształtu ochrony do zabezpieczanego w ten sposób przedmiotu. Wykorzystując nowoczesne metody i rozwiązania technologiczne, tworzymy wierne odwzorowanie indywidualnych kształtów, separatorów i wypełnień. To najlepsza ochrona, która gwarantuje odpowiednią wytrzymałość, a nie obciąża dodatkowo opakowania czy walizki.

Lekka, trwała, bardzo tania i oferująca multum zastosowań – wycinanie w piankach ma wiele zalet. A dzięki możliwościom, które dają nam profesjonalne narzędzia do jej obróbki, frezowanie pianki czy jej cięcie pozwala nam dostosować kształt do bardzo szczegółowych wytycznych. W ten sposób możliwa jest bardzo dokładna ochrona oraz estetyczne zaprezentowanie przedmiotów ukrytych we wnętrzu skrzynki. Pianka polietylenowa to zabezpieczenie pewne i tanie, dlatego tak chętnie wykorzystywane w przemyśle.

PianFol – to tutaj zajmujemy się frezowaniem i wycinaniem pianki. Tworzymy specjalistyczne dystanse piankowe, wkładki zabezpieczające, separatory i profile. Według indywidualnych projektów i dla szczegółowych potrzeb. Formy wytrzymałe i gwarantujące pełną ochronę.