PRODUCENT OPAKOWAŃ PIANKI POLIETYLENOWEJ

Maty akustyczne producent 


Wysoka jakość, długotrwała żywotność, atrakcyjny wygląd i konkurencyjna cena - to cechy wyróżniające produkowane przez nas maty akustyczne. Wykonujemy maty akustyczne w różnych rozmiarach, jednostronnie lub obustronnie samoprzylepne, jak również bez kleju, z pianki polietylenowej o różnej grubości. Jako producent realizujemy różnorodne zlecenia, zgodnie ze specyfikacją Klienta. Zobacz, co możemy Ci zaoferować w zakresie izolacji akustycznej i zredukuj poziom hałasów w swoim otoczeniu.


Maty akustyczne - co to jest?


Maty akustyczne, znane również jako uszczelki akustyczne, są materiałami wykończeniowymi stosowanymi w celu redukowania poziomu hałasu wszędzie tam, gdzie jego obecność może stanowić zagrożenie lub powodować dyskomfort.
Zbudowane z pianki polietylenowej maty akustyczne pochłaniają fale dźwiękowe. Dodatkowo, ich montaż wpływa na redukcję wibracji w pomieszczeniach oraz zmniejszenie przenoszenia hałasów konstrukcyjnych w budynkach.


Uszczelki akustyczne - zastosowanie


Maty akustyczne znajdują szerokie zastosowanie w następujących obszarach:
•    wygłuszenia budowlane lokali użytkowych, mieszkalnych, sal tanecznych, studiów nagrań,
•    izolacje maszynowe, przemysłowe,
•    izolacje w klimatyzacjach i systemach wentylacji,
•    wytłumienie karoserii, silników,
•    izolacja szaf, obudów, kabin,
•    redukcja drgań i wibracji,
•    poprawa akustyki w salach kinowych, możliwość stworzenia kina domowego,
•    izolacje samochodów osobowych, ciężarowych, pojazdów budowlanych.
Do każdego zastosowania należy dobrać maty z pianki o odpowiedniej grubości i właściwościach. Dzięki temu uzyska się pożądany efekt.


Stosowanie mat akustycznych - korzyści 


Hałas jest czynnikiem zagrażającym zdrowiu, a nawet życiu człowieka. Skuteczna izolacja akustyczna wpływa na bezpieczeństwo oraz komfort używania maszyn, sprzętów, przebywania w danym miejscu. Produkowane przez nas maty akustyczne:
•    pochłaniają dźwięki i ograniczają hałas w taki sposób, by nie był nieprzyjemny dla otoczenia,
•    poprawiają akustykę wewnątrz pomieszczeń - likwidacja efektu echa,
•    dają dodatkowy efekt izolacji termicznej,
•    są łatwe w montażu,
•    mają atesty bezpieczeństwa dla ludzi i zwierząt.


Producent mat akustycznych - nasz asortyment 


Jako producent większość towarów wytwarzamy na konkretne zlecenie zamawiającego. Oferowane przez nas maty akustyczne są wykonane z wysokiej jakości pianki polietylenowej o dobrych parametrach chłonnych. Uszczelki dostępne są w wersji z jednostronnym bądź obustronnym klejem, bez kleju, o dowolnym kształcie, wymiarach, gęstości.


Maty akustyczne - cena


Będąc producentem mat akustycznych, mamy możliwość zaoferowania wysokiej jakości produktów w konkurencyjnej cenie. Sprzedajemy bezpośrednio, co oznacza dla Klienta brak prowizji dla pośredników oraz możliwość negocjowania cen w przypadku stałych lub hurtowych zamówień. Koszt mat akustycznych zależy od parametrów pianki, wielkości zamówienia, przeznaczenia produktu. Dlatego warto zapytać nas o wycenę, podając docelowe zastosowanie.


Mata wygłuszająca - zamów na pianfol.pl


Doświadczenie w znajdowaniu optymalnych rozwiązań, nowoczesny park maszynowy, atrakcyjne ceny oraz nastawienie na pełne zadowolenie przez Klienta oraz obsługa indywidualnych i hurtowych zamówień - to atuty, za które doceniają nas nasi dotychczasowi Klienci i Kontrahenci. Zaufaj nam również i Ty i wykonaj z naszą pomocą izolację akustyczną swojego domu, biura czy hali produkcyjnej.
 

PianFol Sp. z o.o.
Czermin 306
39-304 Czermin

biuro@pianfol.pl
tel.: 17 250 62 60

NIP: 8172180943
REGON: 365358180