PRODUCENT OPAKOWAŃ PIANKI POLIETYLENOWEJ

PIANKA Z KARTONEM

Z uwagi na niezrównane zalety pianki polietylenowej staje się ona nieodzownym materiałem służącym ochronie różnorodnych towarów podczas ich magazynowania i transportu. Obok dedykowanych kształtek i grzebieni na szczególne potrzeby projektujemy oraz produkujemy gotowe systemy pakowania w postaci wyprofilowanej pod kątem danego produktu pianki połączonej z kartonem.

Karton stanowi podstawowe opakowanie zarówno dla pojedynczego towaru, jak i dla większej ich liczby, dlatego zastosowanie specjalnych przekładek kartonowych z pianką zdecydowanie ułatwia zadanie w zakresie zbiorczego przechowywania i przewozu. Funkcjonalne, nowoczesne i bardzo lekkie rozwiązania zapewniają skuteczniejszą ochronę wrażliwych na wstrząsy, uderzenia i zarysowania elementów oraz znacząco podnoszą wydajność pakowania, a więc przynoszą wymierne korzyści dla ich dysponentów.

Niezależnie od charakteru prowadzonej działalności i jej wytworów każdemu podmiotowi gospodarczemu zapewniamy dedykowane i optymalne rozwiązania ochrony z wykorzystaniem pianki połączonej z kartonem.

PianFol Sp. z o.o.
Czermin 306
39-304 Czermin

biuro@pianfol.pl
tel.: 17 250 62 60

NIP: 8172180943
REGON: 365358180