PRODUCENT OPAKOWAŃ PIANKI POLIETYLENOWEJ

USZCZELKI XLPE

Z pianki sieciowanej produkujemy m.in. maty pod WC. Stosuję się między płytkami a miską wiszącą, bidetem, umywalką bądź pisuarem.

Spełnia funkcję wygłuszającą, tłumi odgłosy przepływu oraz zapobiega powstawaniu dźwięku materiałowego. Często uszczelkę ta nazywana jest matą wygłuszającą (akustyczną)

Uszczelki wykorzystuje się nie tylko w budownictwie, a także przemysł motoryzacyjny, maszynowy, czy też stoczniowy to tylko niektóre przestrzenie gospodarcze, gdzie występuje konieczność szczególnej dbałości o jak najlepsze uszczelnienie i wygłuszenie różnorodnych instalacji. W zależności od występujących warunków i określonych potrzeb mają zastosowanie specjalistyczne uszczelki z pianki.

Uszczelki sanitarne produkowane w naszej firmie z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń i dedykowanych metod obróbki. Oferowane uszczelki piankowe charakteryzują się wyjątkową odpornością na działanie wody, niskich i wysokich temperatur, a przy tym są niezwykle trwałe, zachowując swoje właściwości przez wiele lat.

Uszczelki z pianki xlpe

JAKIE MATERIAŁY STOSUJEMY DO PRODUKCJI USZCZELEK?

Produkcja uszczelek XLPE

W zależności od warunków, w jakich mają funkcjonować uszczelki, do ich produkcji zapewniamy właściwy rodzaj pianki:

  • Polietylenowa PE – proste wykroje,
  • Polietylenowa sieciowana XLPE – o wysokich parametrach użytkowych, idealny w przypadku występowania bardzo trudnych warunków.

Zgodnie z określonym zapotrzebowaniem uszczelki z pianki mogą być wykonane w ustalonym kształcie, bez kleju bądź z klejem akrylowym/kauczukowym z jednej lub dwóch stron. Wszelkich informacji w tym zakresie udzielą nasi specjaliści.

Uszczelki XLPE

PianFol Sp. z o.o.
Czermin 306
39-304 Czermin

biuro@pianfol.pl
tel.: 17 250 62 60

NIP: 8172180943
REGON: 365358180