PRODUCENT OPAKOWAŃ PIANKI POLIETYLENOWEJ

DYSTANSE PIANKOWE

Wyroby z pianki polietylenowej znajdują bardzo szerokie zastosowanie wszędzie tam, gdzie liczy się tania i wytrzymała ochrona. Zarówno w branży transportowej, jak i przemysłowej. Z pianki wycinamy profile i ochronne opakowania, a także dystanse piankowe o najróżniejszych rozmiarach i kształtach.

Dystanse piankowe
Piankowe dystanse

Nowoczesne narzędzia do obróbki pianki pozwalają na bardzo dokładne dopasowanie formy do indywidualnych potrzeb przemysłu. Dokładnie tak samo jest w procesie wycinania dystansów. To bardzo proste w swojej budowie elementy z pianki polietylenowej, które wykorzystywane są m.in. w branży AGD, RTV. Dystanse piankowe są bardzo lekkie, tanie i wyjątkowo uniwersalne. Dlatego zdobyły ogromną popularność przy wielu procesach produkcyjnych, jako rozwiązania ochronne czy uzupełniające.

Materiał dostosowujemy dla potrzeb naszych odbiorców. Kolor, grubość i rozmiar – wszystko zależy od indywidualnego projektu i szczególnych wytycznych. Główne zastosowanie to oddzielenie poszczególnych produktów oraz zabezpieczenie ich przed uszkodzeniami.

Spieniony polietylen (EPE ) chroni przed wielokrotnymi wstrząsami, nieszkodliwy, niezwykle odporny chemicznie i podlegający pełnemu recyklingowi. Używany głównie do opakowań ochronnych mebli, elektroniki, części samochodowych i innych produktów.

Dystanse z pianki

PianFol Sp. z o.o.
Czermin 306
39-304 Czermin

biuro@pianfol.pl
tel.: 17 250 62 60

NIP: 8172180943
REGON: 365358180