PRODUCENT OPAKOWAŃ PIANKI POLIETYLENOWEJ

Jesteśmy producentem narożników piankowych możemy dostosować każdy narożnik do potrzeb klienta. W trakcie transportu przedmioty są narażone na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne spowodowane m.in. ich upadkiem, uderzeniem czy wstrząsem, dlatego tak ważne jest ich odpowiednie zabezpieczenie. Jest to szczególnie istotne w przypadku delikatnych urządzeń elektrycznych, ceramiki czy też mebli. Właśnie dlatego proponujemy Państwu niezawodne narożniki piankowe, które idealnie dopasowują się do krawędzi przedmiotów i zapewniają ochronę wewnątrz kartonów.

Narożnik piankowy

NAROŻNIKI OCHRONNE Z PIANKI

Narożniki ochronne z pianki

Narożniki ochronne z pianki polietylenowej doskonale nadają się do ochrony najbardziej narażonych na uszkodzenia miejsc. Największe zastosowanie mają w branży meblarskiej przy ochronie takich produktów jak blaty, fronty, lustra, okna, szyby, deski ale również w branży elektronicznej. Zabezpiecz produkty przed zarysowaniami i zniszczeniami za pomocą narożników z pianki polietylenowej.

NAROŻNIK PIANKOWY

Narożniki piankowe doskonale spełniają swoją funkcję ochronną dzięki zamkniętej strukturze komórkowej, charakterystycznej dla spienionego polietylenu dostępnego, w przeciętnych gęstościach 25-30 kg/m3.

Zastosowanie:

  • zabezpieczenie krawędzi przed zarysowaniami, wgnieceniami, odkształceniami;
  • zabezpieczenie narożników urządzeń elektrycznych, elektronicznych, AGD, RTV;
  • zabezpieczenie ram do obrazów, narożników stołów, mebli, szyb, luster, okien, drzwi.

Dodatkowo w naszej ofercie:

  • grzebienie, przekładki, zabezpieczenia, podkładki, wygłuszenia, kształtki;
  • kształtki zabezpieczające produkty elektroniczne, RTV, AGD, przekładki do produktów rolnych, owoców i warzyw, szkła, ceramiki, elementy lakierowane;
  • odbojniki, elementy dystansowe, wkłady do odzieży roboczej, sportowej.
Pianka zabezpieczająca narożniki

PianFol Sp. z o.o.
Czermin 306
39-304 Czermin

biuro@pianfol.pl
tel.: 17 250 62 60

NIP: 8172180943
REGON: 365358180