PRODUCENT OPAKOWAŃ PIANKI POLIETYLENOWEJ

PIANKA POLIETYLENOWA

Powstała w wyniku polimeryzacji etylenu pianka polietylenowa jest w zasadzie materiałem porowatym, ale bezproblemowa możliwość jej obróbki pozwala nadać jej właściwy do potrzeb wielu gałęzi gospodarczych (np. transport, budownictwo, elektronika, medycyna, przemysł meblowy i samochodowy) przestrzenny kształt i idealny wymiar. Jej wszechstronne zastosowanie nie może dziwić, ponieważ cechuje się wyjątkowymi zaletami, w tym m.in.:

  • odpornością na wstrząsy, czynniki chemiczne, wilgoć, pleśń,
  • trwałością i elastycznością,
  • niską przewodnością cieplną, ścieralnością i wagą,
  • łatwością obróbki,
  • brakiem negatywnych oddziaływań na ludzi i środowisko naturalne – pełna przetwarzalność z przywróceniem do ponownego użytku włącznie.

A zatem wyroby z pianki polietylenowej są nie tylko produktami bezpiecznymi, charakteryzującymi się różnorodnymi pozytywnymi właściwościami, ale również z ekonomicznego punktu widzenia atrakcyjnymi cenowo dla każdej branży.

Pianka epe

WYCINANIE PIANEK POLIETYLENOWYCH

Wkładki zabezpieczające z pianki

Nowoczesne urządzenia, innowacyjne metody projektowe, wdrożeniowe i obróbki przyczyniają się do profesjonalnie wykonanych przez nas wyrobów z pianki. Kształtki profilowe, dystanse piankowe, grzebienie, opakowania, wkładki zabezpieczające, wypełnienia to tylko niektóre przykłady produktów, dla których ma miejsce specjalistyczne wycinanie pianek polietylenowych z całkowitym zachowaniem ich właściwości oraz zadanych parametrów. Bez wątpienia przekłada się to na coraz większy zakres zastosowań, zastępując z powodzeniem dotychczasowe i nierzadko kosztochłonne materiały.

PianFol Sp. z o.o.
Czermin 306
39-304 Czermin

biuro@pianfol.pl
tel.: 17 250 62 60

NIP: 8172180943
REGON: 365358180